Punkty naprawy sprzętu w Jeleniej Górze

naprawy sprzętuJak pokazują najnowsze badania rynku, zarobki Polaków od prawie pół roku nie wzrosły, natomiast duży wzrost zanotowały produkty z branży RTV i AGD. Szczególnie podrożały pralki i zmywarki, co jest wynikiem tego, że wraz z początkiem roku przestaliśmy sprowadzać je zza naszej wschodniej granicy.

Otwarci jesteśmy jedynie na rynek zachodni, czego wynikiem jest niewielka konkurencja i śrubowanie cen wśród producentów. Niektóre modele pralek i zmywarek, od początku roku podrożały nawet o kilkaset złotych. Nie jest to dobra sytuacja dla przeciętnego Polaka, który nie zarabia dużo i którego na zakup nowego sprzętu AGD coraz częściej po prostu nie stać.

Dlatego też nie oddaje on już swojego starego sprzętu na złom ani nie zostawia na śmietniku, stara się go naprawić. Dlatego też znajduje się coraz więcej ludzi, którzy chcą na tym zarobić i otwierają tzw ‘serwisy używanego sprzętu AGD i RTV’. Szczególnie dużo pojawiło się ich w ostatnim czasie na terenie Jeleniej Góry (https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-jelenia-gora/). Dzięki temu naprawa pralek w Jeleniej Górze jest nieco tańsza niż w innych rejonach Polski. Zapłacimy za nią(oczywiście w zależności od tego co spowodowało awarię) od 100 do 500 zł. Jednak nie tylko pralki. Również i naprawa zmywarek w Jeleniej Górze możliwa jest po niewygórowanych cenach. Za naprawę tego rodzaju sprzętu zapłacimy bowiem od 150 do 300 zł.

Jedynym minusem tego typu napraw jest to, że nie jest na nie udzielana jakakolwiek gwarancja. Niewykluczone więc, że w niedalekiej przyszłości powrócimy do serwisu z kolejną usterką.